[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bebe Rexha shtrihet në spital 

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Tëitter’.

“Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam marr antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe e mija. Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.

“Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.

Menu Title