.
×

Bebe Rexha nuk ka të dashur, ka një arsye 

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është mjaft e angazhuar në karrierën e saj. Ka pak kohë që kur ka sjell albumin e saj të ri “Expectations”, me shumë këngë i cili u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi net.

 E nga ana tjetër, ajo nuk njihet për lidhjet e saj të dashurisë për të cilat nuk është fokus i mediave rozë.

Në një nga pyetjet e fansave në Instagram, Rexha tregon arsyen se përse nuk ka ende të dashur, duke thënë se i është përkushtuar punës.

“Përse nuk ke të dashur, sepse ka shumë punë”, përgjigjet ajo.

Ajo po ashtu është duke performuar në mbrëmje dhe koncerte të shumta anembanë botës.