[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

BDI: Sipas 50 për qind të të dhënave kemi arritur fitore të thellëZëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani, ka deklaruar se nga 50 për qind të të të dhënave BDI-ja po udhëheq bindshëm në Tetovë dhe Çair.

Ai madje theksoi edhe fitore të thellë në Komunën e Sarajit dhe Dibrës, njofton Insajderi.Osmani shpalli fitore edhe në Komunën e Likovës dhe Kërçovës.

“Fitore në Teracë, Sopishte, Manastir dhe Strugë”, tha Bujar Osmani.

Menu Title