[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj kapen ‘mat’ në Stamboll, drekë në restorantin luksoz (VIDEO)Baton Haxhiu dhe ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj janë kapur duke drekuar në një prej restoranteve më luksoze të Stambollit.

Bëhet fjalë për një prej restoranteve të rrjetit të famshëm “Nusret”. Pamjet janë publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha.

Postimi i Berishës:

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

https://video.syri.net/upload/videos/2019/08/saJHTBxvrxtI9VYxGxDl_14_588062089f52b5e9bf7c718ec68bd9d8_video_240p_converted.mp4?_=4

 

Menu Title