.
×

Bale vazhdon serinë e golave në finaleMin 84 – Gareth Bale me një goditje të fuqishme dhe të pandalshme nga Loris Karius ka realizuar për rezultatin 3 me 1.

Karius bëri edhe tjetrin gabim që ia mundësoi golin Realit në këtë takim.