.
×

Balada më e re e Sabri Fejzullahut “Shihemi”Sabri Fejzullahu mbetet si një nga këngëtaret më të dashur dhe më të kërkuar të estradës sonë.
Hitet e tij të shumta janë të pavdekshme, ndërsa ai pavarësisht viteve ende po arrin t’i dhuroi publikut këngë të shumta, shkruan Indeksonline. Sabriu shumë shpejtë do të vij edhe me një projekt të ri muzikor. Projekti do të publikohet më 10 të këtij muaji, ndërsa mban titullin “Shihemi” dhe i përket zhanrit baladë.