[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bajrush Morina porosi për LDK-në: Mos rrini me ata që janë kunder Amerikës!Gazetari e botuesi i portalit Botapress i ka dërguar një porosi LDK-së përmes se ciles ia rikujton Amanetin e Presidentit Rugova dhe e porosit që të krijojë front ndaj  atyre që janë kunder Amerikës

Për me shumë ky është postimi i Morines i plotë:

E tash eshte momenti ku LDK, per me e ruajt e me qu ne vend AMANETIN e Presidentit Rugova duhet me dale (pjeserisht) KUNDER Albinit dhe PLOTESISHT KUNDER Kadrise; Ramushit, Fatmirit e “dreqit e t’birit” e me e ruajt MIQESINE E PERHERSHME ME AMERIKEN!

Menu Title