[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bajram Gecaj thumbon deputetët e Vetëvendosjes rreth deklarimit të pasurisëBajram Gecaj, shef i kabinetit të ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka thumbuar deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, pas publikimit të pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Ai ka shkruar se ka jetuar në Londër, ka bashkëpunuar me politikanë britanikë.Tutje, Gecaj thotë se përfaqësuesit e popullit atje nuk janë dorëshlirë vetëm me kuletën e shtetit (populistë) por edhe me xhepin e tyre personal, në veçanti kur kanë pasuri e rroga të mëdha.

“Leading by example” i thonë veprimeve të tilla!”, ka shtuar ai.

Shkrimi i plotë nga Bajram Gecaj:

Kam jetuar në Londër dhe kam vështruar e bashkëpunuar me politikanë britanikë. Përfaqësuesit e popullit atje nuk janë dorëshlirë vetëm me kuletën e shtetit (populistë) por edhe me xhepin e tyre personal, në veçanti kur kanë pasuri e rroga të mëdha. “Leading by example” i thonë veprimeve të tilla!

Menu Title