.
×

Avdullah Hoti tregohet tolerant ndaj Andin Hotit, ka respekt për babin e tij Ukshin HotinShefi i GP te LDK së Avdullah Hoti është treguar I matur she tolerant ndaj fjalorit agresiv të Andin Hotit deputetit të PDK së. Kete tolerance Hoti e ka treguar per arsye te respektit që ndjen AI ndaj babait të Andit, Ukshin Hotit. Në një postim të tij ne Facebook Hoti ka kete pergjigje për deputeti e PDK së.

“Gjuhen qe Andini po e perdor ndaj meje une nuk mund ta perdor ndaj tij. Andini eshte djali i nje njeriu te madh te Kosoves dhe te Rahovecit. Per hire te babes se tij, une do ta ruaj respektin per Andinin dhe do ta kursej” ka shkruar Hoti në Facebook përcjellë Botapress.