.
×

Author Archives: Botapress

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të ketë reshje shiu dhe bore, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijnë në 6 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht…