[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aurela Hoxha imazhi i Dolce & GabbanaDy bukuroshet shqiptare, Aurela Hoxha dhe Armina Mevlani i kanë bërë përshtypje prej kohësh tashmë Stefano Gabbanës, njërit prej themeluesve të markës prestigjioze Dolce & Gabbana.

Stefano ka publikuar disa herë në Instagramin e tij foto të vajzave, që kanë realizuar sete fotografike veshur me stilimet e tij, por mesa duket, impakti që ato kanë lenë të dizajneri është më i madh se aq.

Stilisti italian ka zgjedhur Aurelën si imazh të makeup-it që mban emrin e tij. Ky bashkëpunim është një tjetër sukses për 30-vjeçaren që tashmë mban veç të tjerash, edhe titullin ‘sipërmarrëse’.

Per me shum klikoni ketu 

Menu Title