[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arta Nitaj tregon rutinën në palestër me miken, kthejnë të gjithë sytë tek atoArta Nitaj ka postuar disa video ku shihet duke ushtruar bashkë me një mike të saj. Modelja Arta Nitaj ka postuar gjithë rutinën në fitness, ku kanë ushtruar me një nga shoqet e saj.

Ato shihen duke ngritur pesha e duke bërë ushtrime për të pasmet, derisa reklamojnë trupin në super formë.

Arta shihet në një veshje fitnessi ku dominon ngjyra e kaltër, ndërsa inçizohet thuajse në çdo kënd derisa bënte ushtrimet e radhës.

Vajzat me ndihmën e një trajneri të fitnessit janë munduar që të japin maksimumin duke i bërë ushtrimet me të gjitha rregullat.

Dhe në fund ajo ka treguar se sesioni ka përfunduar, sigurisht, me një ‘selfie’ nga banjo.VIDEO

Menu Title