.
×

Arta Nitaj çmend me linjat, ja çfarë fustani ka veshur…Gjatë pjesëmarrjes në “O sa mirë” me linjat dhe bukurinë e saj çmendi të gjithë shikuesit e serialit.

Ndërkaq me poza joshëse po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale, dita ditës duke ndezur ndjekësit.

Edhe kësaj here, Arta ka pozuar me një fustan të shkurtër, ku nxjerrë në pah asetet për të cilat vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ja si po duket../