[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arta Nitaj bën vallëzim atraktiv e veshur në mënyrë tejet provokativeArta Nitaj e ka publikuar një video në të cilën kërcen në mënyrë provokative. Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj, është shfaqur e veshur në mënyrë tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka publikuar dy fotografi të tilla mirëpo vëmendjen më të madhe e ka marrë me postimin e tretë ku shihet duke bërë vallëzim atraktiv.

Arta po shoqërohet nga një mike e saj.

 

Menu Title