[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arrestohet hajni, i vodhi një femre çantën e krahutPrishtinë 26.02.2017-17:05. Viktima femër/K-shqiptare ka raportuar se nga një person femër i është vjedhur çanta e krahut ku e dyshuara nga vendi i ngjarjes ishte larguar me një veturë, ku pas verifikimit të targave është intervistuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar dhe me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, njofton Policia e Kosoves ne raportin e saj ditor, percjelle Botapress.

Menu Title