.
×

Arrestohet Arbërie Nagavci nga VV 

Deputetja e VV Arbërie Nagavci, është arrestuar për shkak se Policia e Kosovës gjatë kontrollës I ka gjetur gazë lotësjellës.

Është kjo pra Lëvizja Vetëvendosje e cila me cdo kusht po mundohet ta bojkotoj seancën e Kuvendit për miratimin e Demarkacionit, shkruan Botapress.info

Mirëpo zyrtarët e Pratisë Demokratike dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës janë të bindur që ratifikimi I Demarkacionit do të përfundoj sot./Botapress.info/