[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arrestime në Prishtinë, policia i shtrinë përtoke të prangosurit (VIDEO)Policia e Kosovës ka arrestuar disa persona në lagjen “Dardania” të kryeqytetit.Lexuesit e Klan Kosovës kanë dërguar video nga vendi i ngjarjes ku shihen një numër i madh i policëve derisa vënë në pranga këta persona.

Ende nuk dihen arsyet e arrestimit dhe numri i saktë i të arrestuarve, ndërsa në polici thanë që raporti shpejt do të jetë gati.

Menu Title