.
×

Argjentina dhe Vig Poppa nesër publikojnë projektin e ri (Foto)Argjentina Ramosaj dhe Vig Poppa sot kanë suprizuar publikun shqiptar.

Image result for vig poppa

Ata kanë bërë të ditur që nesër do të publikohet projekti i tyre i ri, trnamseotn Indeksonline.

 

Ky bashkëpunim do të publikohet në ora 19:00 të ditës së enjte.