[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ardit Gjebrea i kthehet muzikës?Ai është një nga moderatorët dhe kantautorët më të dashur shqiptarë. Këtë herë duket se Ardit Gjebrea i është kthyer pasionit të tij për muzikën. Ai ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në studio shumë i emocionuar për këtë rikthim. “Ai momenti kur je në dimension tjetër…”,-shkruan Gjebrea krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Nuk dihet nëse kjo është një foto për nostalgji, apo nëse Arditi po e mendon vërtet një rikthim në muzikë me një material të ri muzikor.

Menu Title