.
×

Arbër Zaimi: Banditët nuk na frikojnëAktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje nga Shqipëria Arbër Zaimi ka reagur në lidhje me sulmin ndaj anëtarit të VV -së Haki Abazit .Zaimi thekson se sa më shumë rritet Vetëvendosje aq më shumë rriten sulmet kundër saj.“Sa më shumë rritet Lëvizja VETËVENDOSJE!

në sondazhe, aq më shumë partitë e dhunshme, PDK e AAK çarten, shajnë, ofendojnë kundër të vetmit subjekt politik që mund t’i ndalë këta banditë.LDK nuk e sulmon askush prej bandave, sepse asnjë bandë nuk tutet prej LDK.

Kjo ka qenë dhe do të mbetet patericë e lehtë për ta dhe bashkëpunëtore e tyre sa herë që ata kanë nevojë.#erdhidita për drejtësi e për luftë ndaj krimit që ka kapur shtetin.”

Postimi i plotë:

Sa më shumë rritet Lëvizja VETËVENDOSJE! në sondazhe, aq më shumë partitë e dhunshme, PDK e AAK çarten, shajnë,…

Publiée par Arbër Zaimi sur Jeudi 12 septembre 2019