[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arben Hasi: Dy fjalë për Vjosa OsmaninVjosë ti e din se je shpresa e jone,e jo e Albinit!
Ti e din se ne tkemi votu sepse jemi kunder panit,sje vetem ti!!
Ti e din se ne jemi ata se tkemi ngrit aty ku je..Jo militart e Albinit!
Ti e din se LDK-ja eshte gjaku jon..oksigjeni jone!
Ti e din se tkemi dal krah edhe kur ke dal kunder LDK-s dmth je e vetmja qe je dal kunder..mos mendo se je me e zgjuar se Kujtim Shala,Arben Gashi,Anton Quni,Driton Selmanaj,Lirie Kajtazi, Doruntinë E. Maloku
Vjosë si u ndjeshe dje kur te u ofendojke LDK-ja? Dhe krejt figurat e LDK-s,edhe nga do cipiripa aty? A u knaqshe? Trego drejt Vjosë!
Vjosë a e ndegjove ndonje deputet te albinit se i dul kunder?
A eshte nje deputet aty i albinit qe dul e i tha ndrro qendrim?
Vjosë a qaq posht kemi ra ne,saqe me na poshteru nje parti qe eshte gjysem shik e gjysem pdk?
Vjosë na zhgenjeve,sinqerisht na zhgenjeve..por prap jemi me ty edhe kur e ki keq!
Nese mendon neser me shku ne VV,qe eshte zgjedhje e lir e jotja,a mendon se dot gjesh ngrohtesin e LDK-s?
A mendon se dot behesh idhull i paramilitarve te rexhep qosjes? Kurr..Harroje!!
A t’preki ne shpirt Fetah Rudi? A ja ndegjove fjalimin? Cka thu ti,qe vrasesi ose urdherdhenesi te jet aty,ne mesin tend,perball teje?
Vjose gabove…me keqardhje por ne do jemi krah Akademik Kujtim Shales dhe krejt atyre qe e mbrojten shtepin tone LDK-n

Menu Title