[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Apostola viziton deputetët e Listës SerbeShefja e zyrës së BE-së Natalya Apostolova po qëndron në zyrën ku prej dje po qëndrojnë deputetët e Listës Serbe.

Apostolova ka hyrë në zyrë dhe mediat nuk janë lejuar të kenë qasje.Këta deputetë e kanë kaluar natën në hapësirat e Kuvendit që nga mbrëmë dhe janë duke pritur që të takohen më komisionarin evropian për Zgjerim, Johannës Hahn i cili sot do të qëndrojë për vizitë në Kosovë.

Menu Title