.
×

Anxhela na dhuron të pasmet për vitin 2015Modelja shqiptare, Anxhela Martini ka vazhduar të shokojë me linjat e saj trupore.
Anxhela ka lansuar një fotografi në Facebook nga St. Barth, ku ka shprehur kënaqësinë pranë një pishine.
Ajo është fotografuar nga prapa dhe shihet qart prapanica e saj e rafinuar dhe fantastike.
Në St. Barth tani po qëndron edhe Leonardo Di Caprio që ka nxitur spekulime se mund të jetë në lidhje me modelen shqiptare.