[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Anita publikon momentin intim dhe super romantik me Ramush HaradinajnIsh-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe partnerja e tij Anita, janë një ndër çiftet më të njohur e të komentuar në media e rrjete sociale.

Tepër aktive në Instagram, bashkëshortja e ish-kryeministrit nuk na i kursen herë pas here pozat e tyre të ëmbla , si kjo e fundit që na ka zbukuruar mbrëmjen.

Anita ka ndarë në InstaStory një foto me Haradinajn, ku shfaqen të përqafuar e duke shkëmbyer një puthje në buzë në mes të rrugës.

 

Menu Title