.
×

Anita Haradinaj publikon këtë fotografi të përbashkët me kryeministrin Haradinaj (Foto) 

Anita Haradinaj kohët e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi të përbashkët me bashkëshortin e saj- Ramushin.

Çifti në fjalë duken për bukuri dhe shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit.