[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Anita Haradinaj me çantë mijëra euro në SHBA (Foto)Bashkëshortja e kryeministri të Kosovës, Anita Haradinaj, bashkë me Ramushin po qëndron në SHBA.

Ata bashkërisht kanë marrë pjesë në kremten e organizuar nga Ambasada e Kosovës për 10 vjetorin e pavarësisë së vendit tonë, transmeton Koha.net.

 

Për pavarësi është ngritur një dolli edhe me zyrtarë të lartë amerikanë ndërsa ajo që ka rënë në sy në këtë festë është çanta e Anitës e cila kushton 1920 dollarë dhe është e firmës Louis Vuitton.

 

Menu Title