.
×

Angela Martini, si ia del me meshkujt që i afrohen (Foto)Modelja hot Angela Martini, është një ndër ato vajzat e bukura dhe të reja që ka pasur fatin t’i futet botës së showbizit shumë herët, duke njohur dhe takuar personalitete të rëndësishëm VIP-a nëpër evente të ndryshme botërore.

Dhe, natyrisht një modele e re seksi si ajo nuk ka mundur te kalojë pa u vënë re nga meshkujt e pranishëm.

Se, a ka ndodhur që në këto evente t’i afrohet ndonjë mashkull i famshëm, Angela është përgjigjur:

“Të gjithë. Por, tjetër është puna se si ia del në krye me ta. Nuk do të thotë që çdonjëri që ka dëshire të dalë me ty, duhet dhe të dalësh me ta. Ka shumë thashetheme në lidhje me këtë, por mendoj vetëm 10% janë të vërteta. Të terat janë shpifje, spekulime.. e të cilat tashmë jam mësuar dhe aspak nuk më bëjnë përshtypje./ Kosovarja /