[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Anea ia shikon “fallin” Rovenës, ia zbulon të dashurin, ja si e paska emrin aiNë emisionin “Kojshia Show” ishte i ftuar humoristi i njohur shqiptar Agron Llakaj, shkruan “InfoKosova”.

Argoni rrëfeu shumë histori interesante dhe që të bënin të qeshëshe.

Por, në pjesën e fundit të këtij emisioni, erdhi edhe këngëtarja e njohur Rovena Stefa. Agroni hyri në rolin e “Anesë” ku dhe në një moment ia shikoi “fallin” këngëtares.

Ai ia mori dorën Rovenës dhe në rolin e Anesë gruas së ve, i tha Stefës se ti e ke një person në jetën tënde me shkronjën A. Se kush është ky person në jetën e Rovenës me këtë shkronjë akoma këngëtarja nuk na e sqaroi./

Menu Title