.
×

Andrra Destani: “Edhe unë dua një vajzë” (Foto) 

 

 

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, së shpejti mund të bëhet edhe me një fëmijë.

 

Ajo ka zbuluar se pas djalit të tyre të parë, Ansit, ajo dëshiron një vajzë, shkruan lajmi.net.

 

Në Insta-Story, Andrra publikoi një foto me një vogëlushe në krah e cila ia ka rrëmbyer zemrën, saqë dëshiron edhe ajo ta bëj një vajzë.

 

Andrra dhe Sinani nga martesa kanë një fryt të dashurisë, Ansin ndërsa së shpejti mund t’i shohim çiftin edhe me një fëmijë në krahët e tyre.