[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ana e Përputhen puthi këngëtarin n’Kosovë Show: Po me pëlqen (Video)Ana Lleshi, e cila u bë e famshme me pjesëmarrjen në emisionin “Përputhen” ka qenë e ftuar në emisionin n’Kosovë Show.
Aty ajo foli për shumë emisionin nga i cili u largua pasi theu rregullin kryesor.
Ajo tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë.
Kështu edhe veproi.
Në një moment ajo puthi këngëtarin e emisionit.

Menu Title