[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ambasadori gjerman falenderon për punën e tij Lumir AbdixhikunAmbasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt përmes Twitterit ka falënderuar për Lumir Abdixhikun për punën e tij si ministër i Infrastrukturës dhe Ambientit.

Heldt ka falënderuar personalisht Abdixhikun. “Respekt për punën tuaj dhe personalisht faleminderit”, ka shkruar ai.

Menu Title