[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani konferencë të përbashkët



 

Vjosa Osmani dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot do të mbajnë një konferencë për media. Konferenca do të mbahet në ora 13:30 para bustit të Skënderbeut.

Ndryshe, afati për aplikim të subjekteve politike për tu certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e 14 shkurtit është deri të shtunën më 16 janar, në ora 18:00

Lëvizja Vetëvendosje deri tani nuk ka bërë koalicion parazgjedhor me asnjë nga subjektet politike.

Menu Title