[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje 

Botapress 14 Janar- Kreu i LVV-së, Albin Kurti dhe u.d e presidentit, Vjosa Osmani kanë nënshkruar sot marrëveshjen e bashjëpunimit, raporton Gazeta Botapress.

Pas marrëveshjes Kurti dhe Osmani kanë dalë në konferencë të përbashkët. Në këtë konferencë Kurti dhe Osmani kanë bërë të ditur se do të garojnë në listë të përbashkët, transmeton Botapress.info

Menu Title