[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albërije Hadërgjonaj bën transformimin e papritur, nuk do e njihniKëngëtaraj shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka befasuar me postimet e saj më të fundit.  Ajo shfaqet krejtësisht ndryshe dhe pak kush mund ta njohë se është ajo. Gjyshja më sexy e skenës shqiptare ka lyer flokët në brune shumë të errët dhe tualeti e ka bërë të mos duket e njëjta, transmeton Botapress.info

Shpesh Albëria është vënën në qendër të sulemve se ka kryer shumë kirurgji plastike. Mos vallë sërish ka bërë diçka me fytyrën e saj…? Ndër të tjera Albëria nuk tregon aspak moshën e vërtetë, ajo duket mjaft rinore. Pasi të shikoni fotot e këngëtares dhe ju do të jeni të të njëjtit mendim se shumëçka ka ndryshuar me të, transmeton Botapress.info

 

Menu Title