[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albëries ia publikojnë një foto të rrallë, të bërë para më shumë se 20 viteshKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj aktualisht është njëra ndër femrat që po i sfidon vitet.

 

Emri i saj përveç për projekte muzikore komentohet shpesh edhe sa i përket stilit të veshjes, ekspozimit të gjoksit dhe ruajtjes së linjave, shkruan lajmi.net

 

Mirëpo janë të paktë ata që e dinë se si dukej ajo vite më parë, para më shumë se 20 vitesh.

 

Për t’i hequr dyshimet se Albëria ka qenë gjithnjë një zonjë e vërtetë, vajza e saj Anxhelina e ka publikuar në Instastory një fotografi të rrallë./

 

Menu Title