[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albërie Hadërgjonaj flet për herë të parë për ish-burrin, ja se cfarë thotë për tëAlbërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

 

Ajo ka nisur intervistën duke folur për vajzat dhe familjen e saj, ku ka thënë se ato ruajnë një kontakt të mirë me babain e tyre. Më tej është ngacmuar nga Ermali, i cili i ka thënë:

Ç’bëhet me të?“

S’kam lidhje. Ai bashkëjeton me një vajzë dhe uroj të jenë mirë, Ai është shumë i rëndësishëm për mua dhe vajzat e mia, i dua të mirën se ka qenë burri im, është babai i vajzave të mia dhe më ka dhënë një dorë të madhe në karrierë.”- është shprehur ajo.

Menu Title