[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albërie Hadërgjonaj e quan yll gruan e politikanit kosovarKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj është aktive në rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

Aty publikon imazhe nën shoqërimin e personave të saj të dashur, shkruan lajmi.netE së fundmi në një të tillë shihet me gruan e politikanit kosovar, Daut Haradinajt, Lolën dhe fotografinë e kanë realizuar në Tiranë.Albëria, Lola Haradinajn e ka quajtur yll pranë fotografisë të cilën ka pak minuta që e ka postuar.Grimeri i famshëm shqiptar, Mario Dedivanovic ka ardhë në Shqipëri për organizimin e një ‘Master Class’.Ligjerata nga shqiptari që njihet si grimeri i Kim Kardashian u mbajt dje dhe të pranishme ishin shumë fytyra të njohura publike përfshirë edhe Albërien e Lolën.

 

 

Menu Title