[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albëria një nënë tërheqëse dhe me stil por a e ngacmojnë shokët e vajzave, ja si përgjigjet ajo(Video)Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të mira që ka skena muzikore shqiptare dhe ajo vazhdimisht është active me këngë dhe melodi të reja, shkruan Botapress.

Ajo poashtu kujdeset mjaft për pamjen e saj të jashtme dhe kjo e bën edhe më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Në një emission të realizuar kohë më parë ajo ka treguar edhe disa të pathëna rreth jetës së saj privat, duke përmendur ehde vajzat e saj dhe shoqërinë e tyre.

Në pyetjen se a e ngacmojnë shokët e vajzave të saj ajo ka dhënë një përgjigje epike.

Ja video nga ky moment:

VIDEO

Menu Title