.
×

Albëria del nga frizerka, kaq shumë është grimosur ajo!Këngëtarja e njohur Albërie Hadergjonaj është njëra nder këngëtaret me të pëlqyer të estradës tonë, shkruan ORAvip.

 

Ajo me çdo paraqitje i çmend te gjithë me stilin e saj edhe pse i ka të dyzetat.

 

 

 

Albëria arrin shumë bukur që të kujdeset për linjat trupore.

 

Këngëtarja ka filluar në realizimin e projektit të ri muzikor, si dhe me ndjekësit e saj ka ndarë disa imazhe të ndryshme.