[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aktori kosovar bëhet baba për herë të parëAktori i dashur për publikun shqiptarë, Ernest Zymberi është bërë baba.I njohur nga roli i tij në ‘O sa mirë’ si ‘Lugina’, Ernesti dhe bashkëshortja e tij sot janë bërë prindër të një vajze.

Vogëlushen në fjalë prindërit i vunë emrin, Mara. Aktori ka shpërndarë edhe një fotografi shumë të bukur, ku falënderon Zotin për këtë moment të shumëpritur.

Lena edhe une sapo u beme prind. Ka kohe qe e imagjinojme kete ndjenje. Ka kohe qe enderrojme kete moment. Fale Zotit po e perjetojme kete dhurate. Mara Zymberi lindi sot, bashke me te rilindem edhe ne me nje dashni te re ne mesin tone. Bota eshte e vogel e fjalet jane te pakta per ta pershkru kete ndjenje… “,ka shkruar ai.

Menu Title