[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete në MaqedoniMbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë së Veriut.

Aksioni përfshinë 24 qytete, me ç’rast janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një numër i konsiderueshëm i armëve jolegale, si dhe 22 kilogram marijuanë, por dhe drogave të tjera, si heroinë, kokainë dhe të tjera.

Menu Title