.
×

Aksidentohet me “Range Rover” Arben Ahmetaj në Kumanovë, dërgohet me urgjencë në spitalKatërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal.

 

Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar se mes të lënduarve është edhe ish ministri i financave i Shqipërisë, Arben Ahmetaj.