.
×

Aksident në Kijevë (FOTO)Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Komunën e Kijevës. Një kamion ka përplasur një makinë të tipit Golf, gjatë ditës së sotme në vendin që njihet si udhëkryqi i Kijevës.

Nuk raportohet për të lënduar. Aksidenti dyshohet të ketë ardhur si pasojë e kushteve të rënduara atmosferike dhe pa kujdesisë../Inlajm/

11042048_10152743825268730_107385788_n11042627_10152743825318730_1104337799_n11051339_10152743825393730_1947094132_n