.
×

Aksident me fatalitet te ‘Santea’ në Prishtinë (FOTO)Para pak çastesh në Bulevardin “Bill Cllinton” në Prishtinë, aspo siç njihet ndryshe në afërsi të “Santea”, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

Siç mëson “Zeri.info”, një veturë e tipit “MBW”, ka shkelur për vdekje një të moshuar.

Gazeta mëson se nga ky aksident ka mbetur i lënduar rëndë edhe një fëmijë dhe menjëherë është dërguar për në spital.