.
×

Aksident i rëndë trafiku në Drenas 

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Drenas me saktësisht në fshatin Poklel, njofton Gazeta Blic.

 

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe autobusit.

 

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka të lënduar.