.
×

Aksident i rëndë në Deçan ,lëndohet rëndë një person (Foto)Botapress, 25 prill-

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në” Lagje e Dëshmorëve”  në Baballoq të Deçanit, raporton Botapress.info

Sipas informatave që kemi thuhet se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar disa persona njëri prei tyre shumë rëndë. Ekipi i emergjences ka arritur në vendin e ngjarjes dhe të lënduarit janë dërguar në Spitalin rajonal të Pejës.

 

Botapress do ju mbajë të informuar lidhur me këtë aksident: