.
×

Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduarNjë aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash afër Liqenit të Badovcit. Raportohet se ka të lënduar.

Lexues kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes. Siç shihet në foto, të përfshira janë një veturë Mercedes dhe një kombi. Ekipet policore dhe ato mjekësore janë njoftuar me rastin

Botapress do të iu mbajë të informuar.