.
×

Aksident i rëndë trafiku në Podujevë, vetura godet një fëmijë(Foto) 

 

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë më saktësisht në fshatin Gllamnik, shkruan Botapress.info

Raportohet se një veturë ka goditur një fëmijë me bicikletë .

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Lexuesit e Botapress kanë sjell fotografi nga aksidenti dhe sipas asaj që shihet gjendja e fëmijës  është tejet e rëndë./Botapress.info

Më shumë shihni fotografitë nga vendi i ngjarjes: