.
×

Aida Doҫi sapo doli nga frizerka, bën frizurën dhe vesh fustanin më të bukurAida Doҫi është ndër këngëtaret me vokalin më të veҫantë në estradën tonë.

Ajo u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit, shkruan ORAinfo.

Doҫi tashmë realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme si në aspektin profesional ashtu edhe personal.

Sot ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar e veshur shumë bukur.

Këngëtarja po duket shumë e bukur dhe elegante në foton në fjalë.