[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ahmeti jep lajm të mirë: Nesër shpërndahen 2 mijë pako higjienike dhe ushqimoreShpend Ahmeti ka njoftuar se një grup i vullnetarëve po ndihmojë për pako higjienike dhe ushqimore.Ai tha se prej nesër do të fillojnë të shpërndahen 2 mijë pako për ata që kanë nevojë.

“Në këtë kohë te pasigurisë, një grup i Vullnetarëve po dëshmojnë solidaritetin e shoqërisë sonë. Prej nesër do të shpërndajnë 2 mijë pako higjienike e pastaj edhe ushqimore për ata që kanë nevojë. nga Prishtina”, ka shkruar Ahmeti.

Menu Title